• BODRUM HAVAİ FİŞEK
    • BODRUM HAVAİ FİŞEK
    • BODRUM HAVAİ FİŞEK
    • BODRUM HAVAİ FİŞEK
    • BODRUM HAVAİ FİŞEK

PAKET PROGRAM HAVAİ FİŞEK VİDEO

ÖZEL HAVAİ FİŞEK PROGRAMI


BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-1BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-
2

 
                   

BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-3
BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-4BODRUM HAVAİ FİŞEK PART
-5

 

BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-6BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-7ÖZEL GÖSTERİ BATARYASI

PROFESYONEL HAVAİ FİŞEK HİZMETİ

Profesyonel Havai Fişek gösterileri, profesyonel pyroteknik uygulamalar A sınıfı ateşleyici belgeli, işini bilerek yapan, yüksek teknolojiye hakim, olası teknik problemleriinisiyatif alarak manuel çözebilen, senkronizasyon ve zamanlama konusunda uzman, görsel yetenekleri yüksek ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.Profesyonel ekibimize ihtiyaç duyulan Havai Fişek gösterisi, düğün, açılış, bayi toplantısı, kongre, seminer, özel davet ve toplantılar ve benzeri tüm organizasyonlarda hizmetlerin tümünde veya bu organizasyonlardaki profesyonel havai fişek gösterileri ve pyroteknik uygulamalarda biz GÜLŞAH ORGANİZASYON HAVAİ FİŞEK TUR TİC.LTD.ŞTİ sizlere hizmet vermek için hazırız.
Havai Fişek Gösterileri:Genellikle eğlence,  estetik ve dini törenler için kullanılan patlayıcı gücü olan aygıtların genel adıdır. Ayrıca birçok yerde Havai Fişek yarışmaları da düzenlenmektedir.Bir havai fişek olayı; Havai Fişeklerin ürettiği efektlerin gösterisidir. Değişik formlarının olmasına karşın ortak özellikleri ses, ışık, duman çıkarmaları ve havada hareket edebilme özelliğinin bulunmasıdır. Farklı renkte ışıklar, kıvılcımlar ve alevler çıkarmaları için tasarlanabilirler.
Profesyonel Pyroteknik uygulamaları: Özel günlerde ve özel kutlamalarda kullanılan şenlik ve fişekler tüzüğünün 117.nci maddesi gereğince, kullanılacağı yerin yerel mülki amirlerinden izin alınarak Profesyoneller (A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesi) tarafından uygulanabilen bir gösteri tekniğidir ve  GÜLŞAH ORGANİZASYON HAVAİ FİŞEK TUR TİC.LTD.ŞTİ bu belgeye sahip olan sektördeki çok az firmadan biridir.  

 

 

 

 

BODRUM HAVAİ FİŞEK PART-3